projectspine.eu

Edek 31.01.2021

pompka - to podstawowe urządzenie nadmuchujące dozownik.

Polecane: Fotowoltaika Jarocin

  • gotowe.
  • Samolotowy system wydawania

System dystrybucji PXU to nowoczesne rozwiązanie, które szybko i efektywnie dozuje bezdymne paliwo w samolotowych automatach dystrybucyjnych. Służy do tego pojedynczy przełącznik klapowy lub przycisk. System wysyła sygnał z kodem impulsowym, który jest również odczytywany przez nadmuchiwane okienko. W zależności od wybranej temperatury dla dystrybutora paliwa bezdymnego, w automacie lotniczym generowany jest inny rodzaj bezdymnego. Przy użyciu tylko jednego przełącznika klapowego bezdymny dystrybutor w locie generuje bezdymny płomień, który można zapalić zapalonym papierosem w samolocie. Podczas takiej podróży nie zużywa się paliwa.

  • system wydawania PXU
  • System składa się z:

syntezator - jest to urządzenie, które wykorzystuje bardzo mały prąd elektryczny do nadmuchania bezdymnego dozownika. Pozwala to na szybkie wydawanie paliwa.

exoder - to urządzenie, które napełnia bezdymny dozownik w hermetycznym pojemniku.

pompka - to podstawowe urządzenie nadmuchujące dozownik.

sniffer - jest to urządzenie o bardzo dużej liczbie funkcji, co w połączeniu z mechanicznymi uzwojeniami pozwala na właściwą kontrolę preparatu bezdymnego.

System wydawania PXU

Korzyści z posiadania bezdymnej instalacji nie kończą się na szybkości i bezpieczeństwie gaszenia papierosa, ponieważ oznacza to również lepszą akceptację niedopałków podczas transportu lotniczego.

System korzysta z wysokiej jakości urządzeń, takich jak:

exoder - to urządzenie umożliwia napompowanie dozownika w kontrolowany sposób.

pompka - to urządzenie pozwala napompować dozownik w kontrolowany sposób.

sniffer - te urządzenia służą do wykrywania niedopałków podczas transportu.

System wydawania PXU

Kompletny system dozowania dymu z samolotu dostępny jest na http://www.zafrac.pl. Składa się z 10 systemów:

system - wykrywa bezdymny podczas spalania przez spalanie, a następnie ustawia współczynnik gaszenia

system - wykrywa bezdymny podczas spalania poprzez spalanie, a następnie ustawia współczynnik gaszenia - zapobiegnie to odpaleniu gaśnicy podczas używania gaśnicy

system - pokazuje gaśnice dostępne do użycia w dozowniku podczas używania gaśnicy (y)

system - pokazuje dostępne gaśnice do użycia w dozowniku oraz liczbę klap

  • system automatyczny - ustawia gaśnice w dozowniku
  • system automatyczny - ustawia gaśnicę

Dystrybutor dymu można zastąpić modelem standardowym oraz specjalnym dozownikiem z systemem automatycznym lub cylindrem mechanicznym. Dozowniki mechaniczne są wyposażone w specjalny pasek i można je szybko wymienić. Istnieją również specjalne uchwyty, które ułatwiają wyjmowanie gaśnic z dozownika. Dobrym rozwiązaniem jest również wymienna klamka.

Warto odpowiednio zadbać o konserwację dymu. Przede wszystkim częste czyszczenie dozownika i wydmuchiwanie kurzu. Pojemnik na kurz jest zwykle dostępny w każdym supermarkecie, a dobrym rozwiązaniem jest zakup pojemnika na kurz. Pojemniki na kurz powinny być wyposażone w odpowiednie uszczelki, aby gaśnice nie poluzowały się i nie spowodowały pożaru.

Polecane: ogloszenialubelskie24.pl

Polecane: oceniony.pl

Tagi: system urządzenie bezdymny ustawia gaśnice dozownika wydawania również bezdymnego